IMPACTUL PANDEMIEI COVID ÎN ȘCOLILE DÂMBOVIȚENE! IATĂ LISTA ACTUALIZATĂ CU CLASELE SAU ȘCOLILE INTRATE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNT ONLINE.

Școlile din județ se închid treptat din cauza pandemiei de coronavirus. Iată datele actualizate cu clasele și școlile care au intrat până acum în sistem online.

INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN DÂMBOVIȚA
LISTA UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU FORMAȚIUNI DE STUDIU ÎN SISTEM ONLINE, CA URMARE A CAZURILOR DE COVID-19 CONFIRMATE
13.10.2021
Nr. crt.
Unitatea de invatamant
Formatiuni de studiu cu activitate online ca urmare a existentei cazurilor de Covid-19
Perioada de functionare online
De la: Până la:
1 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI V B 21.09.2021 04.10.2021
2 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI X G 21.09.2021 04.10.2021
3 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE X C 21.09.2021 04.10.2021
4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE I B 21.09.2021 04.10.2021
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE VII A 21.09.2021 04.10.2021
6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCIUMENI I A 21.09.2021 04.10.2021
7 LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE XII C 22.09.2021 05.10.2021
8 LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE III 22.09.2021 05.10.2021
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE CÎRLOVA” TÂRGOVIȘTE VIII C 22.09.2021 05.10.2021
10 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE VIII 23.09.2021 06.10.2021
11 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE XII A 23.09.2021 06.10.2021
12 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE XI S 23.09.2021 06.10.2021
13 LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU XII E 23.09.2021 06.10.2021
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCIUMENI V 23.09.2021 06.10.2021
15 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI V 23.09.2021 06.10.2021
16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI VI 23.09.2021 06.10.2021
17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI VII 23.09.2021 06.10.2021
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORTENI VIII 23.09.2021 06.10.2021
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ODOBEȘTI VII A 23.09.2021 06.10.2021
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VII 23.09.2021 06.10.2021
21 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 TÂRGOVIȘTE întreaga unitate de învățământ 24.09.2021 07.10.2021
22 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE a IX-a G 24.09.2021 07.10.2021
23 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI XII B 24.09.2021 07.10.2021
24 LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE IX C 24.09.2021 07.10.2021
25 LICEUL TEHNOLOGIC ”NICOLAE CIORĂNESCU” TÂRGOVIȘTE X D 24.09.2021 07.10.2021
26 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE III A 25.09.2021 08.10.2021
27 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALEXANDRINA SIMIONESCU GHICA” TÂRGOVIȘTE mijlocie A 25.09.2021 08.10.2021
28 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 MORENI I B 26.09.2021 09.10.2021
29 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI X B 26.09.2021 09.10.2021
30 COLEGIUL ECONOMIC ”ION GHICA” TÂRGOVIȘTE întreaga unitate de învățământ 27.09.2021 10.10.2021
31 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE VI B 27.09.2021 10.10.2021
32 LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU XII E 27.09.2021 10.10.2021
33 LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU IX J 27.09.2021 10.10.2021
34 LICEUL TEORETIC ”ION GHICA” RĂCARI VI B 27.09.2021 10.10.2021
35 LICEUL TEORETIC ”ION GHICA” RĂCARI VIII B 27.09.2021 10.10.2021
36 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGIVIȘTE VI A 27.09.2021 10.10.2021
37 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI VII B 27.09.2021 10.10.2021
38 ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCNIȚA VIII A 27.09.2021 10.10.2021
39 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI IX C 28.09.2021 11.10.2021
40 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI X C 28.09.2021 11.10.2021
41 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI XI A 28.09.2021 11.10.2021
42 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE IV B 28.09.2021 11.10.2021
43 LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE X D 28.09.2021 11.10.2021
44 LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE X G 28.09.2021 11.10.2021
45 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE X M 28.09.2021 11.10.2021
46 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU XI E 28.09.2021 11.10.2021
47 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. IOAN GURĂ DE AUR” TÂRGOVIȘTE XI F 28.09.2021 11.10.2021
48 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE V D 28.09.2021 11.10.2021
49 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU V B 28.09.2021 11.10.2021
50 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂRMĂNEȘTI VIII A 28.09.2021 11.10.2021
51 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA OCNIȚEI II 28.09.2021 11.10.2021
52 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR TÂRGOVIȘTE 3 grupe 29.09.2021 12.10.2021
53 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI IX C 29.09.2021 12.10.2021
54 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE XI D 29.09.2021 12.10.2021
55 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE XII B 29.09.2021 12.10.2021
56 LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE XII D 29.09.2021 12.10.2021
57 LICEUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” TÂRGOVIȘTE IX Ap 29.09.2021 12.10.2021
58 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU IX B 29.09.2021 12.10.2021
59 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE VI B 29.09.2021 12.10.2021
60 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PROF. ILIE POPESCU” ȘOTÂNGA IV 29.09.2021 12.10.2021
61 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE V A 29.09.2021 12.10.2021
62 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE VII B 29.09.2021 12.10.2021
63 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI II 29.09.2021 12.10.2021
64 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU CU FLORI II+III (inv. simultan) 29.09.2021 12.10.2021
65 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE X F 30.09.2021 13.10.2021
66 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE VIII A 30.09.2021 13.10.2021
67 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI IX E 30.09.2021 13.10.2021
68 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI IX F 30.09.2021 13.10.2021
69 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI XII C 30.09.2021 13.10.2021
70 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI XII G 30.09.2021 13.10.2021
71 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI XII D 30.09.2021 13.10.2021
72 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI X E 30.09.2021 13.10.2021
73 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE IX F 30.09.2021 13.10.2021
74 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 TÂRGOVIȘTE o grupă 30.09.2021 13.10.2021
75 LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE XI C 30.09.2021 13.10.2021
76 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE XI A 30.09.2021 13.10.2021
77 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU X C 30.09.2021 13.10.2021
78 LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE X F 30.09.2021 13.10.2021
79 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE VIII B 30.09.2021 13.10.2021
80 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MATEI BASARAB” TÂRGOVIȘTE VI A 30.09.2021 13.10.2021
81 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU IV A 30.09.2021 13.10.2021
82 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE VIII A 30.09.2021 13.10.2021
83 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPIRU HARET” BRANIȘTEA VII A 30.09.2021 13.10.2021
84 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI VIII B 30.09.2021 13.10.2021
85 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 ”ELENA DONICI CANTACUZINO” PUCIOASA VII B 30.09.2021 13.10.2021
86 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ TÂRGOVIȘTE CP 30.09.2021 13.10.2021
87 ȘCOALA PRIMARĂ IZVOARELE VOINEȘTI II 30.09.2021 13.10.2021
88 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE XII C 01.10.2021 14.10.2021
89 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE IX B 01.10.2021 14.10.2021
90 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE V C 01.10.2021 14.10.2021
91 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE VI A 01.10.2021 14.10.2021
92 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE VIII A 01.10.2021 14.10.2021
93 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE VIII B 01.10.2021 14.10.2021
94 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE X C 01.10.2021 14.10.2021
95 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE VII B 01.10.2021 14.10.2021
96 LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE X A 01.10.2021 14.10.2021
97 LICEUL TEHNOLOGIC NUCET XI B 01.10.2021 14.10.2021
98 LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE XI C 01.10.2021 14.10.2021
99 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGOVIȘTE II A 01.10.2021 14.10.2021
100 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANINOASA VII 01.10.2021 14.10.2021
101 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRĂNEȘTI VIII A 01.10.2021 14.10.2021
102 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA VIII A 01.10.2021 14.10.2021
103 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CROVU ODOBEȘTI VII A 01.10.2021 14.10.2021
104 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE II D 04.10.2021 17.10.2021
105 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DR.MIOARA MINCU” CONȚEȘTI VI 04.10.2021 17.10.2021
106 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”RAZA DE SOARE” TÂRGOVIȘTE Grupa mică mugurașii 04.10.2021 17.10.2021
107 COLEGIUL NAȚIONAL ”NICOLAE TITULESCU” PUCIOASA X C 04.10.2021 17.10.2021
108 LICEUL TEORETIC ”ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIȘTE IX D 04.10.2021 17.10.2021
109 LICEUL TEORETIC ”ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIȘTE X F 04.10.2021 17.10.2021
110 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” GĂEȘTI III A 04.10.2021 17.10.2021
111 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE V A 04.10.2021 17.10.2021
112 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE VIII B 04.10.2021 17.10.2021
113 LICEUL TEHNOLOGIC PETROL MORENI XI B 04.10.2021 17.10.2021
114 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ”SF. IOAN GURĂ DE AUR” TÂRGOVIȘTE X F-B 04.10.2021 17.10.2021
115 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAZACI NUCET V 04.10.2021 17.10.2021
116 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAZACI NUCET VI 04.10.2021 17.10.2021
117 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAZACI NUCET VII 04.10.2021 17.10.2021
118 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAZACI NUCET VIII 04.10.2021 17.10.2021
119 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE CÎRLOVA” TÂRGOVIȘTE VI A 04.10.2021 17.10.2021
120 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR TÂRGOVIȘTE o grupă avansați 04.10.2021 17.10.2021
121 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI IV A 04.10.2021 17.10.2021
122 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE XI B 04.10.2021 17.10.2021
123 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE XI C 04.10.2021 17.10.2021
124 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGOVIȘTE VI B 04.10.2021 17.10.2021
125 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE II C 04.10.2021 17.10.2021
126 LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE X E 04.10.2021 17.10.2021
127 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE V 04.10.2021 17.10.2021
128 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE IX A 04.10.2021 17.10.2021
129 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE XI A 04.10.2021 17.10.2021
130 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE XII B 04.10.2021 17.10.2021
131 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI V A 04.10.2021 17.10.2021
132 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI XII C 04.10.2021 17.10.2021
133 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI XII E 04.10.2021 17.10.2021
134 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANINOASA VIII 04.10.2021 17.10.2021
135 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA OCNIȚEI VI A 04.10.2021 17.10.2021
136 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE II C 04.10.2021 17.10.2021
137 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE IX C 04.10.2021 17.10.2021
138 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE X E 04.10.2021 17.10.2021
139 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE X F 04.10.2021 17.10.2021
140 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE X H 04.10.2021 17.10.2021
141 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE XI A 04.10.2021 17.10.2021
142 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE XI B 04.10.2021 17.10.2021
143 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE XII C 04.10.2021 17.10.2021
144 LICEUL “VOIEVODUL MIRCEA” TARGOVISTE XII G 04.10.2021 17.10.2021
145 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI VII B 04.10.2021 17.10.2021
146 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCARI VIII A 05.10.2021 18.10.2021
147 LICEUL TEORETIC ”ION GHICA” RĂCARI întreaga unitate de învățământ 05.10.2021 18.10.2021
148 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA OCNIȚEI VII 06.10.2021 19.10.2021
149 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZOAIA BREZOAELE VIII 05.10.2021 18.10.2021
150 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ODOBEȘTI III 05.10.2021 18.10.2021
151 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI VI 05.10.2021 18.10.2021
152 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI IX B 05.10.2021 18.10.2021
153 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI XI C 05.10.2021 18.10.2021
154 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI XII D 05.10.2021 18.10.2021
155 LICEUL ”AUREL RAINU” FIENI XII A 07.10.2021 20.10.2021
156 LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU IX F 05.10.2021 18.10.2021
157 LICEUL TEHNOLOGIC ”NICOLAE CIORĂNESCU” TÂRGOVIȘTE XI A 06.10.2021 19.10.2021
158 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE X S 05.10.2021 18.10.2021
159 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE XII S 06.10.2021 19.10.2021
160 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE X E 06.10.2021 19.10.2021
161 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE IX M 06.10.2021 19.10.2021
162 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE IX P 06.10.2021 19.10.2021
163 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE X P 06.10.2021 19.10.2021
164 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE XI P 06.10.2021 19.10.2021
165 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI VII C 06.10.2021 19.10.2021
166 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI II D 06.10.2021 19.10.2021
167 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE VB 06.10.2021 19.10.2021
168 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE VII A 06.10.2021 19.10.2021
169 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI X B 06.10.2021 19.10.2021
170 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI XII B 06.10.2021 19.10.2021
171 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE XI D 06.10.2021 19.10.2021
172 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE X B 06.10.2021 19.10.2021
173 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE X E 06.10.2021 19.10.2021
174 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI VII 06.10.2021 19.10.2021
175 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI IX B 06.10.2021 19.10.2021
176 ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. TÂRGOVIȘTE AMG IB 05.10.2021 18.10.2021
177 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGOVIȘTE IV B 05.10.2021 18.10.2021
178 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA MOARĂ I 06.10.2021 19.10.2021
179 LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE întreaga unitate de învățământ 06.10.2021 19.10.2021
180 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ ”CHRISTIANA” TÂRGOVIȘTE Anul I A 07.10.2021 20.10.2021
181 LICEUL TEHNOLOGIC ”SPIRU HARET” TÂRGOVIȘTE XI Bp 07.10.2021 20.10.2021
182 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FINTA VIII 07.10.2021 20.10.2021
183 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE XII S 07.10.2021 20.10.2021
184 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE VII A 07.10.2021 20.10.2021
185 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE X B 07.10.2021 20.10.2021
186 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE CÎRLOVA” TÂRGOVIȘTE IV C 04.10.2021 17.10.2021
187 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 ”ELENA DONICI CANTACUZINO” PUCIOASA IV A 08.10.2021 21.10.2021
188 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE VI A 07.10.2021 20.10.2021
189 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU VII B 07.10.2021 20.10.2021
190 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU Pregatitoare E 07.10.2021 20.10.2021
191 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI VII 07.10.2021 20.10.2021
192 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI X A 07.10.2021 20.10.2021
193 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE VII A 07.10.2021 20.10.2021
194 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE X B 07.10.2021 20.10.2021
195 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE X F 07.10.2021 20.10.2021
196 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE întreaga unitate de învățământ art. 6.9 07.10.2021 20.10.2021
197 LICEUL TEORETIC ”ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIȘTE XII B 08.10.2021 21.10.2021
198 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE VII D 08.10.2021 21.10.2021
199 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” PUCIOASA VIII B 08.10.2021 21.10.2021
200 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PRODULEȘTI II 08.10.2021 21.10.2021
201 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ TÂRGOVIȘTE IX B 08.10.2021 21.10.2021
202 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE XI E 08.10.2021 21.10.2021
203 LICEUL DE ARTE ”BĂLAȘA DOAMNA” TÂRGOVIȘTE VIII B 08.10.2021 21.10.2021
204 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIȘTE X D 08.10.2021 21.10.2021
205 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IBRIANU CORNEȘTI grupa mixtă 08.10.2021 21.10.2021
206 LICEUL TEHNOLOGIC VOINEȘTI VIII 08.10.2021 21.10.2021
207 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE VII D 08.10.2021 21.10.2021
208 ȘCOALA PRIMARĂ PODU RIZII SĂLCIOARA III + IV (simultan) 07.10.2021 20.10.2021
209 LICEUL TEORETIC ”ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIȘTE XI D 09.10.2021 22.10.2021
210 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MOȚĂIENI grupă combinată 09.10.2021 22.10.2021
211 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 PICIOR DE MUNTE BOBOCI DRAGODANA VIII B 11.10.2021 24.10.2021
212 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 MORENI VII A 10.10.2021 23.10.2021
213 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE III A 11.10.2021 24.10.2021
214 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIȘTE III B 11.10.2021 24.10.2021
215 LICEUL TEHNOLOGIC VOINEȘTI X 09.10.2021 22.10.2021
216 LICEUL TEHNOLOGIC VOINEȘTI XI 09.10.2021 22.10.2021
217 LICEUL TEHNOLOGIC ”NICOLAE CIORĂNESCU” TÂRGOVIȘTE X E 11.10.2021 24.10.2021
218 LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE XI F 11.10.2021 24.10.2021
219 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU pregatitoare B 11.10.2021 24.10.2021
220 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”PICTOR NICOLAE GRIGORESCU” TITU pregatitoare C 11.10.2021 24.10.2021
221 COLEGIUL NAȚIONAL ”ION LUCA CARAGIALE” MORENI XII F 11.10.2021 24.10.2021
222 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”DUMBRAVA MINUNATĂ” FIENI grupa mare ”Isteții” 09.10.2021 22.10.2021
223 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE IX C 08.10.2021 21.10.2021
224 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE XII B 08.10.2021 21.10.2021
225 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE IX D 10.10.2021 23.10.2021
226 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE XII D 08.10.2021 21.10.2021
227 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE X A 09.10.2021 22.10.2021
228 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”RADU CEL MARE” TÂRGIVIȘTE III A 11.10.2021 24.10.2021
229 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘELARU V 12.10.2021 25.10.2021
230 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘELARU VII 12.10.2021 25.10.2021
231 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘELARU VIII 12.10.2021 25.10.2021
232 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FIERBINȚI V 12.10.2021 25.10.2021
233 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FIERBINȚI VI 12.10.2021 25.10.2021
234 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FIERBINȚI VII 12.10.2021 25.10.2021
235 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FIERBINȚI VIII 12.10.2021 25.10.2021
236 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE V A 08.10.2021 21.10.2021
237 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE V E 08.10.2021 21.10.2021
238 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE VIII C 08.10.2021 21.10.2021
239 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CORESI” TÂRGOVIȘTE IV A 11.10.2021 24.10.2021
240 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DIACONU CORESI” FIENI VIII A 11.10.2021 24.10.2021
241 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TÂRGOVIȘTE grupa mare A 12.10.2021 25.10.2021
242 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” PUCIOASA V B 09.10.2021 22.10.2021
243 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI VITEAZUL” PUCIOASA VII A 09.10.2021 22.10.2021
244 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR TÂRGOVIȘTE grupa incepători baschet 11.10.2021 24.10.2021
245 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI I A 11.10.2021 24.10.2021
246 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI V D 11.10.2021 24.10.2021
247 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI întreaga unitate de învățământ art. 6.9 11.10.2021 24.10.2021
248 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GLOD MOROENI întreaga unitate de învățământ art. 6.9 11.10.2021 24.10.2021
249 ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCNIȚA II A 11.10.2021 24.10.2021
250 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TITU TIRG II 12.10.2021 25.10.2021
251 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE CÎRLOVA” TÂRGOVIȘTE VII A 11.10.2021 24.10.2021
252 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE I C 13.10.2021 26.10.2021
253 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE IX A 11.10.2021 24.10.2021
254 LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE IX D 11.10.2021 24.10.2021
255 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE VI 12.10.2021 25.10.2021
256 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE XII A 12.10.2021 25.10.2021
257 COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIȘTE X C 13.10.2021 26.10.2021
258 LICEUL TEHNOLOGIC ”MARIN GRIGORE NĂSTASE” TĂRTĂȘEȘTI AMG 2_1 11.10.2021 24.10.2021
259 LICEUL TEHNOLOGIC ”GOGA IONESCU” TITU XI D 12.10.2021 25.10.2021
260 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEȘTI” TÂRGOVIȘTE II B 13.10.2021 26.10.2021
261 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ȘERBAN CIOCULESCU” GĂEȘTI întreaga unitate de învățământ art. 6.9 12.10.2021 25.10.2021
262 LICEUL TEORETIC ”PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE întreaga unitate de învățământ art. 3.2 12.10.2021 15.10.2021
263 COLEGIUL NAȚIONAL ”IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIȘTE întreaga unitate de învățământ art. 3.2 12.10.2021 15.10.2021